Ślubna sesja plenerowa- romantyczna czy zwariowana?

To właściwie jak wygląda taki plener ślubny?

O sesjach plenerowych mogłabym pisać/mówić chyba bez końca:). Uwielbiam tą część naszej współpracy, przede wszystkim za to, że nieśpiesznie możemy budować na takiej sesji atmosferę Waszej bliskości, bez spięcia i zdenerwowania, które towarzyszy nam często w dniu samego ślubu.

Jeszcze przed sesją szczegółowo ustalamy jej przebieg (co nie znaczy, że czasami nie pozwalamy sobie na odstępstwa od planu:)), dobieramy miejsca plenerowe, rozmawiamy o tym, jaki styl zdjęć jest Wam bliższy-ten zwariowany czy może romantyczny. A może udałoby się połączyć oba i tak zróżnicować zdjęcia plenerowe, by historia, która z nich powstanie miała swoją dynamikę?? Sama nie wyobrażam sobie, byśmy nie zrobili klasycznych, stonowanych i pięknych w swej prostocie ujęć -na te zawsze Was gorąco namawiam. Takie zdjęcia ślubne nigdy się nie zestarzeją i zawsze będą zachwycać. Z drugiej strony namawiam Was też na to, byście na sesji plenerowej poprzez zdjęcia „opowiedzieli” coś o sobie: o tym, kim jesteście, co Was interesuje, jak lubicie spędzać czas, jakie macie pasje, zainteresowania, co Was połączyło… Te malutkie akcenty, które czasami udaje nam się wpleść w sesję są niczym przysłowiowa wisienka na torcie.

No tak, pomyślicie-łatwo się mówi, ale co właściwie możemy wykorzystać na takiej sesji? Lubicie sport: koszykówkę, łyżwy, narty, a może godzinami jeźdźcie na rolkach? A więc weźcie je ze sobą na nasz plener! A może Pan Młody jest strażakiem i będziemy mieli możliwość wykonać kilku zdjęć na terenie remizy strażackiej? Pomysłowość moich par właściwie nie ma granic: na sesjach pojawiają się więc motocykle (wraz ze wszystkimi dodatkami typu skórzana kurtka, kaski itd.), samoloty, łódki, wspomniane wozy strażackie, mundury policyjne, sprzęt trekkingowy, narciarski, rowery, a nawet laptopy, książki, latawce, piłki do kosza, wędki, leżaki, kapelusze meksykańskie, szeroko rozumiany osprzęt kąpielowy, no i piwo!:) Jeśli tylko macie ochotę na takie urozmaicenie swoich zdjęć ślubnych-zaszalejmy!:)

W najbliższym czasie postaram się  pokazać kilka sesji plenerowych o różnej stylistyce. Może znajdziecie coś, co się Wam spodoba, co będzie inspiracją i zachęci Was do trochę innego spojrzenia na plener. Ja, jako fotograf ślubny z wieloletnim już doświadczeniem i mnóstwem sesji na koncie, postaram się pomóc Wam w tych poszukiwaniach. Razem dobierzemy miejsca sesji, razem stworzymy odpowiedni klimat, dopracujemy szczegóły. Niech to będą Wasze zdjęcia ślubne  (a nie galeria ślubnych póz wypracowanych przez fotografa i powielanych przy kolejnych parach). Zdjęcia ślubne, które pokazują Was takimi, jacy jesteście:)

Poniżej kilka zdjęć z sesji plenerowej Pauliny i Adriana- pozytywnie zakręconych i zakochanych w sobie ludzi.

IMG_18fotografia ślubna lublinfotograf ślubny lublinIMG_44IMG_39IMG_79IMG_88fotografia ślubna lublinIMG_95