Gdzie jechać na plener ślubny? Roztoczański plener- odsłona druga:)

Jak chyba każdy fotograf ślubny, tak i ja, uwielbiam plenery, które „dzieją się” w miejscach bliskich moim parom. Dobrze też, jak są z nimi w jakiś sposób związane. Nieraz podążaliśmy szlakiem pierwszych randek, wspólnych wycieczek, pasji. Czasami jechaliśmy w rodzinne strony Pary Młodej, a czasami po prostu do miejsc, które z jakiegoś powodu zapadły im w serce.  Dla mnie bardzo ważne jest stworzenie na plenerze takiej atmosfery, byście czuli się swobodnie, byście choć na chwilę zapomnieli o tym, że „jesteśmy w pracy”:)). Jesteśmy! (taka sesja nierzadko daje nam wszystkim porządnie popalić- ale ciii… nie chcemy nikogo zniechęcać:))  Ale czy praca nie może być przyjemnością?!:).

Spacer po lubelskiej starówce, szaleństwa na plaży nad zalewem, mini wycieczka po Kazimierzu Dolnym i jego okolicach, a przy okazji „zwiedzanie” zamku w Janowcu i przejażdżka motocyklem- przecież to same przyjemności! Wasze zdjęcia ślubne powstają „przy okazji” i to chyba jest najlepsza droga do pełnych emocji, naturalnych ujęć. Nie lubię zaś pośpiechu i dlatego zawsze uprzedzam, że na sesję warto sobie zarezerwować przynajmniej cztery godziny. W sumie jak jeszcze dodatkowo jest konieczność dojechania w poszczególne miejsca, bo są od siebie oddalone, to i więcej. Nie ma wtedy takich sytuacji, że wpadamy np. na pomost, robimy dwie „pozy” i uciekamy dalej. O nieee… Fotografia ślubna wymaga czasu, uważności, spokoju i może jeszcze trochę czasu. I wtedy nieśpiesznie wchodzimy na pomost, siadacie sobie, wtulacie się w siebie, łapiecie promienie słoneczne, cieszycie się swoją bliskością i otaczającą Was przyrodą… a Wasz fotograf ciężko pracuje, żeby uchwycić na zdjęciach tą Waszą bliskość:).

A Roztocze…- jako fotograf ślubny uważam, że ze swoim niewyczerpanym bogactwem miejsc plenerowych może być świetną scenerią dla Waszej miłości. Swego czasu zakochałam się w ścieżce prowadzącej przez Rezerwat Czartowe Pole- cudowne miejsce. Podobnie zresztą jak już bardziej znane szumy nad Tanwią, Krasnobród, Zwierzyniec i jego okolice i wiele innych roztoczańskich zakątków. Jeśli tylko macie ochotę pojechać w tamte rejony-zapraszam:)

fotograf lublin

fotografia lublinfotografia ślubna lublinplener ślubny roztoczefotograf ślub lublinsesja plenerowa roztoczefotografia ślubna lublinfotograf lublinplener lublinfotografia ślubna lublin

  • Booker - 13 lipca 2018 - 23:31

    I’m only getting an answering machine goldcoasthealthplan.org According to Mojo In The Morning, radio show producers have been contacted by Miss Universe representatives requesting additional photographs and information regarding Fakih’s involvement in the annual ‚Stripper 101’ contest. Pageant officials reportedly did not answer to inquiries regarding whether Fakih’s status as Miss USA was in danger. Above, Rima struts her stuff during the swimsuit portion of the competition.(Twój komentarz czeka na zatwierdzenie)

  • Booker - 22 lipca 2018 - 01:13

    This is your employment contract comprar viagra sin receta en argentina While serving as vice chair he reportedly established the Stuxnet program, designed to infect Iranian centrifuges and cause them to self destruct. Bush reportedly advised Obama to continue the program, which Obama sped up, reports the Times. Roughly 1,000 centrifuges were disabled under the program.(Twój komentarz czeka na zatwierdzenie)

Twój adres e-mail nigdy nie będzie publikowany. Wymagane pola zostały zaznaczone *

*

*