Gdzie jechać na plener ślubny? Roztoczański plener- odsłona druga:)

Jak chyba każdy fotograf ślubny, tak i ja, uwielbiam plenery, które „dzieją się” w miejscach bliskich moim parom. Dobrze też, jak są z nimi w jakiś sposób związane. Nieraz podążaliśmy szlakiem pierwszych randek, wspólnych wycieczek, pasji. Czasami jechaliśmy w rodzinne strony Pary Młodej, a czasami po prostu do miejsc, które z jakiegoś powodu zapadły im w serce.  Dla mnie bardzo ważne jest stworzenie na plenerze takiej atmosfery, byście czuli się swobodnie, byście choć na chwilę zapomnieli o tym, że „jesteśmy w pracy”:)). Jesteśmy! (taka sesja nierzadko daje nam wszystkim porządnie popalić- ale ciii… nie chcemy nikogo zniechęcać:))  Ale czy praca nie może być przyjemnością?!:).

Spacer po lubelskiej starówce, szaleństwa na plaży nad zalewem, mini wycieczka po Kazimierzu Dolnym i jego okolicach, a przy okazji „zwiedzanie” zamku w Janowcu i przejażdżka motocyklem- przecież to same przyjemności! Wasze zdjęcia ślubne powstają „przy okazji” i to chyba jest najlepsza droga do pełnych emocji, naturalnych ujęć. Nie lubię zaś pośpiechu i dlatego zawsze uprzedzam, że na sesję warto sobie zarezerwować przynajmniej cztery godziny. W sumie jak jeszcze dodatkowo jest konieczność dojechania w poszczególne miejsca, bo są od siebie oddalone, to i więcej. Nie ma wtedy takich sytuacji, że wpadamy np. na pomost, robimy dwie „pozy” i uciekamy dalej. O nieee… Fotografia ślubna wymaga czasu, uważności, spokoju i może jeszcze trochę czasu. I wtedy nieśpiesznie wchodzimy na pomost, siadacie sobie, wtulacie się w siebie, łapiecie promienie słoneczne, cieszycie się swoją bliskością i otaczającą Was przyrodą… a Wasz fotograf ciężko pracuje, żeby uchwycić na zdjęciach tą Waszą bliskość:).

A Roztocze…- jako fotograf ślubny uważam, że ze swoim niewyczerpanym bogactwem miejsc plenerowych może być świetną scenerią dla Waszej miłości. Swego czasu zakochałam się w ścieżce prowadzącej przez Rezerwat Czartowe Pole- cudowne miejsce. Podobnie zresztą jak już bardziej znane szumy nad Tanwią, Krasnobród, Zwierzyniec i jego okolice i wiele innych roztoczańskich zakątków. Jeśli tylko macie ochotę pojechać w tamte rejony-zapraszam:)

fotograf lublin

fotografia lublinfotografia ślubna lublinplener ślubny roztoczefotograf ślub lublinsesja plenerowa roztoczefotografia ślubna lublinfotograf lublinplener lublinfotografia ślubna lublin

 • Hayden - 25 maja 2018 - 11:01

  Pleased to meet you stephania tetrandra root extract “Whenever we had an open house, we’d get lines of people who just wanted to come by and take photos,” said Brown Harris Stevens broker Glenn Minnick, who represented the sellers with Jeannette Bernstein.
  pristiq uk
  Nick Hundley drew a leadoff walk in the seventh from rookie reliever Jake Dunning, who was called up earlier in the day from Triple-A Fresno. Ronnie Cedeno followed with a single to send Hundley to third and bring on reliever Javier Lopez.
  prosolution plus australia Ramon Luengo-Fernandez, D.Phil., from the University of Oxford in the United Kingdom, and colleagues conducted a population-based cost analysis to quantify the economic burden of cancer in the EU. Aggregate data from morbidity, mortality, and health care resource use were obtained from international and national sources. Health care costs were estimated from expenditure on primary, outpatient, inpatient, and emergency setting care, and drug costs. In addition, costs of unpaid care and lost productivity were estimated.
  nicpharma.vn „The aim was to come out here and work on my speed. It would have been nice to get closer to Asbel but he’s got another gear and he kept stretching away,” added Farah who plans to move up to the marathon next year.
  painpillpharmacy.com reviews
  „I understand that this time will happen and this time will arrive. Yesterday I had a little hope something would happen and it didn’t happen and this will be my last game as a player at Yankee Stadium,” said Rivera at the luncheon. „To tell you the truth I’m enjoying it. It is no time to be sad or anything like that because I’m going to enjoy every moment. I’m not going to be sad. I decided I’m going to enjoy every moment in the classic way I’m going to leave it. I’m going to be laughing and I’m going to smile.(Twój komentarz czeka na zatwierdzenie)

Twój adres e-mail nigdy nie będzie publikowany. Wymagane pola zostały zaznaczone *

*

*