Ślubna sesja plenerowa. Klasycznie- znaczy pięknie!

Klasyczna sesja plenerowa- pełna spokoju, delikatności, harmonii, Waszej bliskości. Bez tej klasyki nie było by fotografii ślubnej. Takie zdjęcia są po prostu ponadczasowo piękne! I o ile lubię z Wami poszaleć na sesjach (o czym pisałam już wiele razy :)) to  zawsze staram się wracać do tych najprostszych w formie kadrów.

Dla mnie, jako fotografa ślubnego najważniejsze jest zawsze to, byście na sesji plenerowej czuli się komfortowo. Dla wielu z moich par taka sesja już sama w sobie jest sytuacją stresującą. Martwicie się, że nie będziecie umieli „zapozować”, że jesteście niefotogeniczni, że coś się nie uda i zdjęcia nie spełnią Waszych oczekiwań. Dobry i profesjonalny fotograf już na wstępnym spotkaniu rozwieje dużą część Waszych wątpliwości, pomoże przygotować się do sesji, wspólnie z Wami dobierze odpowiedni jej styl, a co za tym idzie -razem z Wami wypracuje świetne kadry:).

Więcej klasycznych sesji plenerowych, które zagościły już na moim blogu znajdziecie np tu i tutaj i może jeszcze tu.

sesja plenerowa

sesja plenerowafotograf lublinfotograf lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotograf lublinIMG_37IMG_45IMG_6403 (2)IMG_5IMG_9

  • Elijah - 22 lipca 2018 - 01:16

    Do you know each other? kamagra gold vlemny Apple’s global smartphone market share has fallen from 17% to 14%, its lowest level for three years, while Samsung’s edged up to 33%, Strategy Analytics’ research shows. Samsung sold 76m smartphones in the quarter to June, more than twice Apple’s 31m iPhones, and up from 49m in the same period a year ago. LG, ZTE and Huawei have all roughly doubled their worldwide shipments by unit.(Twój komentarz czeka na zatwierdzenie)

Twój adres e-mail nigdy nie będzie publikowany. Wymagane pola zostały zaznaczone *

*

*