Ślubna sesja plenerowa. Klasycznie- znaczy pięknie!

Klasyczna sesja plenerowa- pełna spokoju, delikatności, harmonii, Waszej bliskości. Bez tej klasyki nie było by fotografii ślubnej. Takie zdjęcia są po prostu ponadczasowo piękne! I o ile lubię z Wami poszaleć na sesjach (o czym pisałam już wiele razy :)) to  zawsze staram się wracać do tych najprostszych w formie kadrów.

Dla mnie, jako fotografa ślubnego najważniejsze jest zawsze to, byście na sesji plenerowej czuli się komfortowo. Dla wielu z moich par taka sesja już sama w sobie jest sytuacją stresującą. Martwicie się, że nie będziecie umieli „zapozować”, że jesteście niefotogeniczni, że coś się nie uda i zdjęcia nie spełnią Waszych oczekiwań. Dobry i profesjonalny fotograf już na wstępnym spotkaniu rozwieje dużą część Waszych wątpliwości, pomoże przygotować się do sesji, wspólnie z Wami dobierze odpowiedni jej styl, a co za tym idzie -razem z Wami wypracuje świetne kadry:).

Więcej klasycznych sesji plenerowych, które zagościły już na moim blogu znajdziecie np tu i tutaj i może jeszcze tu.

sesja plenerowa

sesja plenerowafotograf lublinfotograf lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotograf ślubny lublinfotograf lublinIMG_37IMG_45IMG_6403 (2)IMG_5IMG_9

  • Abdul - 19 marca 2018 - 04:57

    A packet of envelopes nizoral 2 ketoconazole cream But the spinning suggests churning machinations inside the mind of the Count, whose title gives him the right to any woman he wants(Twój komentarz czeka na zatwierdzenie)

Twój adres e-mail nigdy nie będzie publikowany. Wymagane pola zostały zaznaczone *

*

*